Numer telefonu: +48 505 448 777
O nas

 

Wierzycie w przypadki? My też nie!

Tak się zadziało, że w trakcie zagranicznej konferencji sportów rakietowych poznany przypadkowo człowiek wręczył nam w prezencie pierwsze rakietki do pickleballa. Serio. Z taką pasją opowiadał o tym zupełnie nowym dla nas sporcie, że po powrocie do domu przestudiowaliśmy wszystko, co znaleźliśmy na temat zasad, sprzętu, rozgrywek. Już wiedzieliśmy, że to nie może być przypadek i zrobimy wszystko, by ten sport rozrastał się również w Polsce. 

Szybko przekonaliśmy się, że pickleball ma wszystko, co może dać sport idealny: łatwe zasady, szybkie opanowanie gry, prostota w sprzęcie i możliwość grania wszędzie! Dosłownie wszędzie, bo graliśmy już na podwórkach przed domem (i do dzisiaj gramy!), parkingach, rynkach miast, halach produkcyjnych, kortach tenisowych i badmintonowych. No i najważniejsze - gra w "pikla" zaraża tak szybko, że ani się obejrzysz, a już masz cały pluton żołnierzy gotowych do walki ;) My już mamy! 

Część ekipy pracuje na co dzień w ramach wolontariatu w Polski Pickleball, reszta ogarnia potrzeby sprzętowe :)

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@pickmee.eu lub telefonicznie pod numerem +48505448777.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
~Pickmee.eu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl